جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان

جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان با بهترین مواد عایق بندی

جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان از جمله مسائلی است که برای هر ساختمانی مورد توجه قرار می گیرد. برای پیشگیری از نفوذ آب به داخل نمای ساختمان نیاز به آب بندی نمای ساختمان داریم. برای آب بندی نمای ساختمان از مواد با کیفیت نانو استفاده می شود. این مواد با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تهیه و تولید شده اند و کارایی قابل توجهی دارند.

اهمیت عایق نمای ساختمان

پنجره، درب ها، نمای بیرونی ساختمان، دیوار نما و … با درز و شکاف های زیادی برای ورود هوای سرد، رطوبت، آب باران و … همراه هستند. از این رو عایق بندی نواحی مختلف ساختمان اهمیت زیادی دارد و باعث افزایش عمر مصالح و بنای ساختمان می گردد. بخشی از ایمن سازی و مقاوم سازی نمای ساختمان مربوط به جلوگیری از نشت آب در ساختمان می باشد.

جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان

جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان

برای پیشگیری از نم زدگی و شوره زدگی نما ابتدا از قیرگونی استفاده می شد. بعد از گذشت چند سال نمونه ای دیگر از محصولات شبیه به قیرگونی با عنوان ایزوگام وارد بازار شدند. این محصولات ابتدا برای عایق بندی نمای ساختمان بسیار مورد توجه قرار گرفتند اما بعد از گذشت مدتی نواقص ایزوگام به خوبی آشکار شد. ایزوگام را نمی توان برای هر سطح و پوششی در نما مورد استفاده قرار داد. ایزوگام ها با صرف هزینه بالایی همراه هستند و طول عمر کمتری نسبت به مواد نانو دارند.

جلوگیری از نشت آب در نما با مواد نانو

امروزه برای جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان از مواد نانو استفاده می شود. مواد نانو به شکل ترکیبات مختلف برای پر کردن درزهای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ما در قبال محصولات ترکیبی دست ساز عایق بندی و مواد نانو به مشتریان ضمانت نامه کتبی ۱۵ ساله ارائه می دهد. این ضمانت نامه نشان می دهد که شرکت ما از کیفیت مواد به کار گرفته در عایق بندی اطمینان دارد و به رضایت مشتریان خود اهمیت زیادی می دهد.

آب بندی نمای بدون داربست

برای قیمت آب بندی نمای ساختمان نیازی به نصب و راه اندازی داربست نیست. داربست ها محدودیت زیادی در عایق بندی نماهای ساختمانی بلند ایجاد می کردند. طناب راپل یکی از تجهیزات خاصی است که به جای داربست مورد استفاده قرار می گیرد. این طناب ها امکان رفت و آمد ساده و آسان عایق کاران را بر روی نواحی مختلف ساختمان ایجاد می کنند.

مواد نانو با قابلیت استفاده بر روی سطوح مختلف گچی، سنگ مرمریت، سنگ تروارتن، چوب، کامپوزیت، شیشه و … تولید می گردند. به همین خاطر از مواد نانو برای جلوگیری از نشت آب در نمای ساختمان استفاده می شود. این مواد بر روی هر سطح و نمایی می توانند کارایی داشته باشند. مواد نانو کثیف کاری محیطی ندارند و سرعت عایق کاری را بالا می برند. مواد نانو را می توان برای درز پنجره، دیوار، درب و نما مورد استفاده قرار داد.

مواد نانو برای جلوگیری از نشت آب در نما بسیار کاربردی شناخته می شوند و با قیمت مناسبی عرضه می گردند. تمام نماهای ساختمانی نیاز به جلوگیری از نشت آب در نما دارند. البته برخی از نماها با جذب آب کمتر و بعضی دیگر با جذب آب بیشتری همراه می باشند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *